www.bi-tex.com

Тарифы: Перевозчики утверждают, что в Хмельницком каждый седьмой человек ездит в маршрутках бесплатно (ВИДЕО)

Перевізники кажуть, ледь зводять кінці з кінцями. . Фото: з архіву редакції

Такі дані представники перевізників надали до Хмельницької міської ради з проханням переглянути тарифи на перевезення у бік збільшенняПідняття тарифів на проїзд у громадському транспорті Хмельницького обговорюють уже тривалий час. Спочатку перевізники подали свої пропозиції про підняття тарифів, потім управління економіки провело аналіз розрахунків, у міській раді розробили регуляторний акт і вчора, 10 лютого представники влади, перевізники і громадськість зібралися на слухання. Цього, кажуть, вимагає закон.
Зал кінотеатру ім. Шевченка заповнений майже наполовину. Серед присутніх – представники міської влади, управління транспорту, активісти, але більшість, як зізнаються самі перевізники «їхніх», тобто водіїв, представників фірм-перевізників, або й самих власників маршруток.
Це підтверджували невдоволені вигуки та крики, якими супроводжувалися закиди, що мовляв приватні перевізники працюють «чорним налом», не оформлені офіційно, а відповідно й не сплачують податки, а також те, що окремі перевізники монополізують ринок послуг, бо «раніше сиділи в депутатах, а тепер у виконкомі».

Директор комунального підприємства «Електротранс» Віктор Паламарчук на початку зазначив, що враховуючи те, що з початку 2017 року електроенергія для підприємства подається не за пільговим, як раніше тарифом, а за звичайним, плюс – підняття мінімальної зарплатні, іншого виходу як підняти тариф на перевезення, немає.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

«Ми не бачимо іншого шляху, і хочемо, щоб ви з розуміння поставилися до цього», – зазначив Віктор Паламарчук і додав, що це «не прихоті міської влади, чи керівництва Електротрансу», а вимога часу.
Підтримати підняття тарифів саме для комунального підприємства, закликав присутніх і депутат обласної ради Юрій Смаль.
«Пропоную підтримати комунальне підприємства «Електротранс», а приватним перевізникам – спочатку покращити якість надання послуг, щоб вони були європейськими, а вже потім говорити про підняття тарифів на перевезення», – зазначив Юрій Смаль.
Перевізники в свою чергу, почали обурюватися, мовляв для того, щоб забезпечити якісне перевезення на європейському рівні, потрібно і тарифи європейські і дороги відповідні, а вони й так ледве зводять кінці з кінцями.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Власник маршрутів №21 та №22 Олександр Мішин навіть кілька разів запропонував усім бажаючим взяти у нього в оренду автомобіль і спробувати самостійно заробити гроші на перевезеннях.
Активістка Альона Береза обурилася, мовляв управління економіки, яке перевіряло подані розрахунки, трьом із п’яти повернуло документи на доопрацювання, але процедуру підвищення тарифів запустили незважаючи ні на що.
Що ж до самих розрахунків, то виходить, що пільговиків у Хмельницьких маршрутках – кожен четвертий, або сьомий.
«З документів поданих перевізниками у міську раду, виходить, що до прикладу на автобусах, які курсують за маршрутами №21 та №22 кожна сьому людина везуть безкоштовно. От нехай ФОП Мішин покаже кожну сьому людину, яку він возить безкоштовно. Або ще цікавіше, Хмельницьке таксі подало розрахунки, з який виходить, що вони кожну четверту людину возять пільгову», – зазначила активістка і закликала управління економіки міської ради більш детально перевіряти документи, а перевізників – не працювати на когось, а самим брати участь у конкурсі на право обслуговувати той, чи інший маршрут.

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Начальник управління транспорту Сергій Шепурев зазначив, що договори із перевізниками, які зараз обслуговують маршрути міста, закінчуються у грудні 2017 року і вже з вересня почнеться конкурсна процедура за зовсім іншою схемою.
«На наступний конкурс, відповідно до законодавства, об’єктами його будуть маршрут, або декілька маршрутів. Великих об’єктів не буде. Тобто перевізникам буде можливість реалізуватися.
Активісти зізнаються, що громадські слухання – це окозамилювання влади і вони жодним чином не вплинуть на ціну проїзду.
«Вважаю, що сьогоднішнє зібрання – це ніщо інше, як окозамилювання влади проти громадян міста і це вам «аукнеться» на виборах», – сказав один із присутніх Іван Кульгук.
Його колега, ще один активіст Олексій Голеншин й взагалі зазначив, що якщо міський голова, який перед виборами обіцяв навести лад у маршрутних перевезеннях, не виконає своєї обіцянки, то «такий міський голова нам не потрібний».

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Нагадаємо, раніше міська влада анонсувала, що нова ціна за проїзд буде з 1 березня цього року і становитиме у тролейбусі – 2,50, а в маршрутках – 4,50.

Щоб все було мирно і тихо, порядок забезпечували правоохоронці.
Читайте також: Чому ростуть ціни (ОПИТУВАННЯ)
Перевозчики говорят, едва сводят концы с кінцямиФото: из архива редакции

Такие данные представители перевозчиков предоставили в Хмельницкой городского совета с просьбой пересмотреть тарифы на перевозки в сторону увеличенияПоднятие тарифов на проезд в общественном транспорте Хмельницкого обсуждают уже долгое часСпочатку перевозчики подали свои предложения о повышении тарифов, потом управление провело анализ расчетов, в городском совете разработали регуляторный акт и вчера, 10 февраля представители власти, перевозчики и общественность собрались на слуханняЦього, говорят, требует закон.
Зал кинотеатра імШевченка заполнен почти наполовинуСеред присутствующих – представители городской власти, управления транспорта, активисты, но большинство, как признаются сами перевозчики «их», то есть водителей, представителей фирм-перевозчиков, или и самих владельцев маршруток.
Это подтверждали недовольные возгласы и крики, которыми сопровождались упреки, что мол частные перевозчики работают «черным налом», не оформленные официально, а соответственно и не платят налоги, а также то, что отдельные перевозчики монополизируют рынок услуг, потому что «раньше сидели в депутатах, а теперь в исполкоме».

Директор коммунального предприятия «Электротранс» Виктор Паламарчук в начале отметил, что учитывая то, что с начала 2017 года электроэнергия для предприятия подается не по льготным, как раньше тарифу, а по обычному, плюс – поднятие минимальной зарплаты, другого выхода как поднять тариф на перевозки, нет.

Подписаться на канал "Есть" в Youtube

«Мы не видим другого пути, и хотим, чтобы вы с понимание отнеслись к этому», – отметил Виктор Паламарчук и добавил, что это «не прихоті городской власти, руководства Электротранса», а требование времени.
Поддержать поднятие тарифов для коммунального предприятия, призвал собравшихся и депутат областного совета Юрий Смаль.
«Предлагаю поддержать коммунальное предприятие «Электротранс», а частным перевозчикам – сначала улучшить качество предоставления услуг, чтобы они были европейскими, а уже потом говорить о поднятии тарифов на перевозки», – отметил Юрий Смаль.
Перевозчики в свою очередь, начали возмущаться, мол для того, чтобы обеспечить качественную перевозку на европейском уровне, нужно и тарифы европейские и дороги соответствующие, а они и так еле сводят концы с концами.

Подписаться на канал "Есть" в Youtube

Владелец маршрутов №21 и №22 Александр Мишин даже несколько раз предложил всем желающим взять у него в аренду автомобиль и попробовать самостоятельно заработать деньги на перевозках.
Активистка Алена Береза возмутилась, мол управление экономики, которое проверяло представленные расчеты, трем из пяти вернуло документы на доработку, но процедуру повышения тарифов запустили несмотря ни на что.
Что же касается самих расчетов, то получается, что льготников в Хмельницких маршрутках – каждый четвертый, или седьмой.
«Из документов, поданных перевозчиками в городской совет, получается, что к примеру на автобусах, которые курсируют по маршрутам №21 и №22 каждый седьмой человек везут безкоштовноОт пусть ФЛП Мишин покажет каждую седьмую человека, которую он возит безкоштовноАбо еще интереснее, Хмельницкое такси подало расчеты, из которых выходит, что они каждого четвертого человека возят льготную», – отметила активистка и призвала управления экономики городского совета более детально проверять документы, а перевозчиков – не работать на кого то, а самим принимать участие в конкурсе на право обслуживать тот, или другой маршрут.

Подписаться на канал "Есть" в Youtube

Начальник управления транспорта Сергей Шепурев отметил, что договоры с перевозчиками, которые сейчас обслуживают маршруты города, заканчиваются в декабре 2017 года и уже с сентября начнется конкурсная процедура по совсем другой схеме.
«На следующий конкурс, согласно законодательству, объектами его будут маршрут, или несколько маршрутівВеликих объектов не будет..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Минстрой разработает дорожную карту по сейсмостойкому строительству
Минстрой России разработает план мероприятий по сейсмостойкому строительству и строительству в цунамиопасных районах. Об этом сообщил журналистам Министр строительства и жилищно-коммунального хозяйства Российской Федерации Михаил Мень 15 сентября по итогам рабочего визита в Чеченскую Республику, где состоялось первое заседание Межведомственного совета при Минстрое по сейсмологии и сейсмостойкому строительству. Министр отметил, что от организации работы по строительству в районах с повышенной сейсмической и цунамиопасностью зависит безопасность...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7