ye-logo.v1.2

Волейбол. «Новатор» - «Барком-Кажани»: не на такий матч очікували глядачі (ФОТО)

Спорт 3310
Барком-Кажани доволі впевнено виграли перший матч у Хмельницькому
Барком-Кажани доволі впевнено виграли перший матч у Хмельницькому. Фото: автора

Хмельничани зіграли перший матч 10 туру.

Від протистояння «Новатора» з львів’янами багато хто очікував запеклої боротьби, емоцій та інтриги. Ще б пак, зустрічалися команди, які посідають перше місце («Барком-Кажани») та третє («Новатор»). До того ж, команда з Хмельницького є поки що єдиною, які вдалося в цьому сезоні відібрати очки в львів’ян. Сталося це, нагадаємо, у Львові в першому матчі третього туру, коли хмельничани поступилися 3:2, але здобули одне очко.

Повторити результат, досягнутий 11 листопада минулого року, «Новатору» не вдалося. Інтрига, по суті, були лише на початку матчу в перші вісім хвилин, коли рахунок на табло в першій партій був 8:8. А далі… Гравці «Баркома-Кажанів» впевнено перегравали своїх суперників, поступово йдучи у відрив. У хмельничан же нічого не виходило – ні в атаці, ні на прийомі, ні в блоці. Як наслідок, 15:25 у партії і рахунок став 0:1.

Якщо згадувати минулорічний матч у Львові, то «Новатор» також програв першу партію. Натомість в другій переміг. Та той матч вже давня історія. Сьогоднішній – нова. «Новатор» намагався відшукати власну гру, але… Удари в атаці, як правило, блокувалися львів’янами, натомість атаки гостей були повз блок волейболістів команди-господаря. І результат на табло – знову 15:25.

Коли ж у третій партії рахунок з 3:8 став 9:11, здавалося, хмельничани зможуть все таки подарувати інтригу в матчі, на яку так розраховували глядачі. Та враження було оманливим. Гості «зібралися» та вкотре здійснили відрив… 12:22. Цього було достатньо, щоб впевнено виграти не лише партію 14:25, а й весь матч з рахунком 0:3.

Деякі вболівальники, йшовши зі спорткомплексу «Новатор», висловлювали сподівання, що завтра, 28 січня, буде зовсім інша гра. Отож, 28 січня «Новатор» та «Барком-Кажани» знову зіграють у Хмельницькому. Початок матчу об 11.00.