Кубок України з футзалу: вдалий старт «Соколу» та втрата одразу ж двох гравців

Спорт 1972
Ілля Бакинський, який має їхати в розтошування молодіжної збірної України, отримав травму в Києві. Наскільки серйозну - поки що невідомо. Фото: з архіву

Хмельницька команда в Києві зіграла свій перший матч 1/8 фіналу Кубка України.

«ЛТК-Інбев-НПУ», який представляє Луганськ, Житомир та Київ, у столиці України прийняв хмельницький «Сокіл» у першому матчі 1/8 фіналу кубкового протистояння.

Вже на 4 хвилині поєдинку господарі поля змогли відкрити рахунок у грі, коли відзначився Денис Зеленкевич. Та більше голів у ворота Іллі Бакинського, а згодом і Богдана Тимощука, лугансько-житомирсько-київський клуб забити не зміг. Інша справа – хмельничани.

Пропустивши гол, «Соколу» знадобилося менше хвилини, аби зрівняти рахунок. Автором першого голу в ворота господарів став Андрій Мартинюк. Ще через 5 хвилин відзначився і Артур Подлюк. А гол у роздягальню в ворота «ЛТК-Інбев-НПУ» забив Владислав Щербань, який переправив м’яч головою в сітку воріт господарів після блискучої передачі Мартинюка. Дмитро, між іншим, був одним із кращих в складі «Сокола» у першому таймі.

У другому таймі своє слово сказав кращий бомбардир «Сокола» та «Екстра-ліги», якого викликали до табору збірної України, Олександр Педяш, який встановив на табло рахунок 1:4. Перемога, яка цілком влаштувала хмельничан.

На жаль, у цьому матчі хмельничани втратили одразу двох гравців. Через травми до фінальної сирени не дограли Андрій Лисенко та Ілля Бакинський. Наскільки серйозними виявилися пошкодження, стане відомо після медичного обстеження.

Матч відповідь між цими клубами запланована на 11 лютого в Хмельницькому. «ЛТК-Інбев-НПУ», щоб пройти до чвертьфіналу, необхідно переграти «Сокіл» з різницею в чотири голи.