www.bi-tex.com

Финал Костромской лиги КВН: голые мужчины, взрослые шутки и Трамп на сцене филармонии

Переможці цього сезону КВН вже відомі. Фото: автора

Журі визначилося із командою, найкращою у 8 сезоні. Чотири команди гумористів із Харкова, Вінниці, Хмельницького та Кам’янця-Подільського змагалися за перше місце у Подільській лізі КВН. Жартівники до фіналу прийшли достойні, відтак учора, 4 березня, кульмінація 8 сезону зібрала аншлаг у залі філармонії, попри перенесення виступу. Із жартами про мінімальну зарплату, депутатів та проблеми сучасного суспільства перемогу здобула кам’янецька команда «Наш формат».
Під час конкурсу «Розминка з залом» глядачам вдалося задати командам запитання і почути дотепні відповіді. Участь у ньому взяла також п’ята команда – журі у повному складі. «Скільки років Діду Морозу?», «Чи є життя на Марсі?», «Чого навчила професія?»: ці та інші запитання змусили учасників похвилюватися, а зал заливатися сміхом.

Журі спочатку вийшло на сцену і взяло участь у "Розминці"
Першими свою візитку представили глядачам і журі хлопці й дівчина з команди «Наш формат» з міста Кам'янець-Подільський. Вони неабияк розігріли публіку. Жартували про мінімальну зарплату, яка влаштовує хіба що бюджетників, батьки яких працюють за кордоном. Згадали і процес виборів: упродовж всієї гри один з учасників у чорному костюмі з краваткою виконував роль кандидата у депутати. Та шалений сміх гумористи зірвали, коли почали роздягатися просто на сцені. Дехто з хлопців залишився у спідньому.

Одруження від "Нашого формату"
«Друзі, не важливо, чи ми сьогодні роздяглися до кінця, - сказав напівголий капітан команди Володимир Черняк. – Не важливо, чи буде безвізовий режим, чи буде завтра, що їсти. Важливо, щоб ми всі встигли переналаштувати супутники!».

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Контрабанда на кордоні
Хмельницька команда «Ми з 90-х» вже продовж кількох сезонів не здає позиції. Цього разу хмельничанам дісталося почесне друге місце. Під час гри учасники визначалися, що значить бути популярним, та показували пікаперів Київської Русі. Тему фільмів і серіалів піднімали кілька разів у своїх жартах. Не забули і про рідне, хмельницьке: «Бісить, коли кажуть, що Хмельницький – це один базар. Хмельницький – це як мінімумом 4 базари», - нагадали гумористи.

"Ми з 90-х" не забули жартувати про рідне місто
«Підколювали» хмельничани і ведучого Дениса Піменова, який начебто вступив у циганську партію «Блок Пєті Чорного». Попри нові ідеї, перевтілення у гномів і Білосніжку та номер про свято 8 Березня, команда виборола друге місце.

В цю партію начебто вступив ведучий КВН

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Третіми зі своїм гумором стали учасники команди «НашаТирь» з Вінниці, які жартували про підвищення проїзду у хмельницьких маршрутках. Мовляв, за таку ціну хоча б озвучення зупинок має бути «сексуальним» і показали свою версію, чим таки завели глядачів. У виступі розповідали про циганча, яке прийшло на програму «Голос країни» і хотіло знати, скільки буде 100 тисяч гривень в копійках.

Вінничани багато жартували про наш обласний центр
Також зачепили тему опалювального сезону: «Сподіваємося, наш виступ був не такий, як опалювальний сезон: всі заплатили і хочуть, щоб воно швидше закінчилось», - жартували вінничани.

Про нову поліцію теж згадали у виступі

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Харків’яни виступали дуже емоційно, іронізували над конкурентами і розповіли багато жартів про Хмельницький. Їхня команда «Имени известного человека» добре підготувалася, бо учасники влучно «застрелили» хлопця, який називав наш обласний центр «Хмельницьк». У виступі східняки згадали долар по 8 гривень, американського президента Трампа, який на Гречанах бере кредит, та недобудовану велодоріжку на набережній.

"Смертельний" номер від харків'ян
Вони підготували чудове домашнє завдання: номер показував регіональний відбір на «Євробачення» і по суті був найбільш музичним. Однак, попри це, члени журі не надто високо оцінили жарти гостей і віддали їм лише четверте місце.

Музичне домашнє завдання команда вигадала блискуче

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Як нагадав зі сцени ведучий, всі виручені кошти за продаж квитків організатори передадуть на благодійність, як і обіцяли напередодні.

Зал був практично заповнений

Журі радиться щодо відповіді на "Розминку"

Конкурс затягнувся через дуже довге запитання дівчини-логопеда

Оцінки отримували після кожного конкурсу
 
Найбільші бали отримували кам'янчани

Хлопці роздягнулиися до спіднього

Вінничани домашнє завдання показали на гандолі

На 8 Березня дівчина отримала каву, бо автомат не дає решти

Учасники "Нашого формату" часто перевдягалися

Кубок за 2 місце отримали хмельничани

Переможці сезону - "Наш формат"
Победители этого сезона КВН уже відоміФото: автора

Жюри определилось с командой, лучшей в 8 сезоне. Четыре команды юмористов из Харькова, Винницы, Хмельницкого и Каменец-Подольского соревновались за первое место в Подольской лиге КВНЖартівники к финалу пришли достойные, поэтому вчера, 4 марта, кульминация 8 сезона собрала аншлаг в зале филармонии, несмотря на перенос выступления. С шутками про минимальную зарплату, депутатов и проблемы современного общества победу одержала каменецкая команда «Наш формат».
Во время конкурса «Разминка с залом» зрителям удалось задать командам вопрос и услышать остроумные відповідіУчасть в нем приняла также пятая команда – жюри в полном составе«Сколько лет Деду Морозу?», «Есть ли жизнь на Марсе?», «Чему научила профессия?»: эти и другие вопросы заставили участников поволноваться, а зал заливаться смехом.

Жюри сначала вышло на сцену и приняли участие в "Разминке"
Первыми свою визитку представили зрителям и жюри ребята и девушка из команды «Наш формат» из города Каменец-ПодільськийВони изрядно разогрели публікуЖартували про минимальную зарплату, которая устраивает разве что бюджетников, родители которых работают за кордономЗгадали и процесс выборов: на протяжении всей игры один из участников в черном костюме с галстуком исполнял роль кандидата в депутатиТа безумный смех юмористы сорвали, когда начали раздеваться прямо на сценіДехто из ребят остался в исподнем.

Бракосочетания от "Нашего формата"
«Друзья, не важно, мы сегодня разделись до конца, - сказал полуголый капитан команды Владимир Черняк– Не важно, будет безвизовый режим, будет завтра, что їстиВажливо, чтобы мы все успели перенастроить спутники!».

Подписаться на канал "Есть" в Youtube

Контрабанда на границе
Хмельницкая команда «Мы из 90-х» уже на протяжении нескольких сезонов не сдает позиціїЦього раз хмельничанам досталось почетное второе місцеПід время игры участники определялись, что значит быть популярным, и показывали пикаперов Киевской РусіТему фильмов и сериалов поднимали несколько раз в своих жартахНе забыли и о родной, хмельницкое: «Бесит, когда говорят, что Хмельницкий – это один базарХмельницький – это как минимум 4 базары», - напомнили юмористы.

"Мы из 90-х" не забыли шутить про родной город
«Подкалывали» хмельничане и ведущего Дениса Пименова, который якобы вступил в цыганскую партию «Блок Пети Черного»Несмотря на новые идеи, перевоплощения в гномов и Белоснежку и номер о празднике 8 Марта, команда завоевала второе место.

В эту партию якобы вступил ведущий КВН

Подписаться на канал "Есть" в Youtube

Третьими со своим юмором стали участники команды «НашаТирь» из Винницы, которые шутили о повышении проезда в хмельницких маршруткахМовляв, за такую цену хотя бы озвучивания остановок должно быть «сексуальным» и показали свою версию, чем же завели глядачівУ выступлении рассказывали о цыганенок, которое пришло на программу «Голос страны» и хотело знать, сколько будет 100 тысяч гривен в копейках.

Винничане много шутили про наш областной центр
Также затронули тему отопительного сезона: «Надеемся, наше выступление было не таким, как отопительный сезон: все заплатили и хотят, чтобы оно быстрее закончилось», - шутили жители города.

Про новую полицию тоже упомянули в выступлении

Подписаться на канал "Есть" в Youtube

Харьковчане выступали очень эмоционально, иронизировали над конкурентами и рассказали много шуток о ХмельницькийЇхня команда «Имени известного человека» хорошо подготовилась, потому что участники метко «застрелили» парня, который называл наш областной центр «Хмельницьк»В выступлении восточники вспомнили доллар по 8 гривен, американского президента Трампа, который на Гречневой берет кредит, и недостроенную велодорожку на набережной.

"Смертельный" номер от харьковчан
Они подготовили замечательное домашнее задание: номер показывал региональный отбор на «Евровидение» и по сути был самым музыкальным..

Рейтинг: 
0
Оценок пока нет

Интересно

Ремонтопригодность зданий: история вопроса
На протяжении многих столетий применение вечных, то есть изначально долговечных и многократно ремонтопригодных конструкций и изделий, было целенаправленной политикой любого уважающего себя зодчего. В силу транспортных ограничений конструкции выполнялись в максимальной мере из местных и возобновляемых материалов, то есть недефицитных и дешевых. Природа практически в любой местности на планете - даже в пустыне и в тундре - предоставляет человеку те или иные ресурсы, приемлемые по своим характеристикам для строительства жилых домов и других сооруж...

Опрос

Есть ли у вас баня?
Да, есть
29%
Нет, но хочу построить
57%
Нет
14%
Всего голосов: 7